Best Movie Forum
Registrujte se na Best Movie Forumu, čeka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari.

Uzivaj u druzenju,gledanju i skidanju stranih filmova i serija...mozete naci i veliki broj pc programa za download... Ucestvujte aktivno na forumu (pisite, pocnite nove teme...), jer se aktivnost nagradjuje!!!

Editujte svoj profil jer se svake nedelje proglasava ime za najlepseg i najsasavijeg profila na forumu! Smile

REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......

Vaš BestMovie Tim!!!
Best Movie Forum
Registrujte se na Best Movie Forumu, čeka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari.

Uzivaj u druzenju,gledanju i skidanju stranih filmova i serija...mozete naci i veliki broj pc programa za download... Ucestvujte aktivno na forumu (pisite, pocnite nove teme...), jer se aktivnost nagradjuje!!!

Editujte svoj profil jer se svake nedelje proglasava ime za najlepseg i najsasavijeg profila na forumu! Smile

REGISTRACIJA je veoma brza i jednostavna, samo unesite podatke, ULOGUJTE se i uživajte......

Vaš BestMovie Tim!!!
Best Movie Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Best Movie Forum - Filmovi, Serije, Igre...
 
PrijemGalerijaTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Dobrodosli na Best Movie Forum!!! Uzivaj u druzenju,gledanju i skidanju stranih filmova i serija...budite aktivni jer se aktivnost nagradjuje!!! Editujte svoj profil jer se svake nedelje proglasava ime za najlepseg i najsasavijeg profila na forumu! Smile Registrujte se na Best Movie Forumu, čeka vas mnogo zanimljivih i korisnih stvari!!!

 

 Čestitka i predlog

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
bane007

bane007


Broj poruka : 7
Points : 4674
Datum upisa : 25.07.2011

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 2:34 am

Čestitam na otvaranju novog foruma i ujedno predlažem da se u okviru rubrike strani filmovi uvede posebna rubrika " Ruski filmovi ".
Voljan sam da pomognem u okviru te teme.
Nazad na vrh Ići dole
Pesoholicar
Admin
Admin
Pesoholicar


Broj poruka : 1941
Points : 11106
Datum upisa : 04.07.2011
Godina : 38
Lokacija : Leskovac

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Dobrodošao!   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 2:42 am

Kao prvo dobrodošao na forum!
Pa ovako predlog je zanimljiv i uvažicu ga. Otvoricu novu rubriku Ruski filmovi ali ako se slažete da budete moderator te teme?
Nazad na vrh Ići dole
https://bestmovie.serbianforum.info
bane007

bane007


Broj poruka : 7
Points : 4674
Datum upisa : 25.07.2011

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 2:46 am

Dogovoreno.
Nazad na vrh Ići dole
bane007

bane007


Broj poruka : 7
Points : 4674
Datum upisa : 25.07.2011

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 4:04 am

U čemu je problem ? Pokušao sam da otvorim teme i postavim nekoliko ruskih filmova i konstantno dobijam poruku da mi to nije dozvoljeno.
Nazad na vrh Ići dole
Pesoholicar
Admin
Admin
Pesoholicar


Broj poruka : 1941
Points : 11106
Datum upisa : 04.07.2011
Godina : 38
Lokacija : Leskovac

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Pokusaj sada   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 4:35 am

Problem otklonjen! Pokusaj sada
Nazad na vrh Ići dole
https://bestmovie.serbianforum.info
bane007

bane007


Broj poruka : 7
Points : 4674
Datum upisa : 25.07.2011

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 5:19 am

You are not allowed to post links and emails !!!!

Post je potpuno pravilno postavljen,linkovi u kodu....Stvarno ne znam u cemu je problem.
Nazad na vrh Ići dole
Pesoholicar
Admin
Admin
Pesoholicar


Broj poruka : 1941
Points : 11106
Datum upisa : 04.07.2011
Godina : 38
Lokacija : Leskovac

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: ???   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 7:32 am

Ovo se do sada nije desavalo...Probaj da postavis post u nekoj drugoj temi da vidimo da li hoce
Nazad na vrh Ići dole
https://bestmovie.serbianforum.info
bane007

bane007


Broj poruka : 7
Points : 4674
Datum upisa : 25.07.2011

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 8:07 am

Stavio sam post u drugoj temi i sve je OK,medjutim kada sam ponovo pokusao da postujem film,odnosno da otvorim temu ponovo se pojavila ista poruka.Napominjem da sam do sada što na našim što na ruskim forumima otvorio preko hiljadu tema,postavio ogroman broj linkova ka filmovima ili muzici i da zaista ne znam šta se to ovde dešava.

You are not allowed to post links and emails !!!
Nazad na vrh Ići dole
Pesoholicar
Admin
Admin
Pesoholicar


Broj poruka : 1941
Points : 11106
Datum upisa : 04.07.2011
Godina : 38
Lokacija : Leskovac

Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: ?   Čestitka i predlog EmptyPon Jul 25, 2011 9:51 am

Sada cu da probam drugacije da resim...izbrisacu temu pa cu ponovo da je otvorim...ni meni nije jasno
Question
...
Izbrisao sam staru temu i otvorio opet novu...nadam se da je sada OK?
Nazad na vrh Ići dole
https://bestmovie.serbianforum.info
Sponsored content





Čestitka i predlog Empty
PočaljiNaslov: Re: Čestitka i predlog   Čestitka i predlog Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Čestitka i predlog
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Cestitka, prijedlog i problem

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Best Movie Forum :: VAZNE INFORMACIJE O FORUMU :: Komentari, kritike, pohvale, cestitke i predlozi-
Skoči na: